Poďakovania sponzorom

 

ĎAKUJEME!

 

NADÁČNÝ FOND ADIENT V NADÁCII PONTIS

Veľmi pekne ďakujeme Nadačnému fondu Adient v Nadácii Pontis za poskytnutie grantu na projekt "Renováciou hracích prvkov v areáli materskej školy k aktívnemu využívaniu voľného času detí", v rámci ktorého sme zakúpili farby a nové lavičky. Poďakovanie patrí i rodičom a zamestnancom materskej školy, ktorí sa zúčastnili dobrovoľníckej brigády a hracie prvky zrenovovali.

          Mgr. Miriam Vaverčáková, zástupkyňa materskej školy

             Október 2018

   

Ďakujeme spoločnosti INTRUM JUSTITIA s.r.o. za darovanie kancelárskych stoličiek, kancelárskych  poličiek a sedačky našej materskej škole.

Kolektív (SEPT. 2015)

 

ĎAKUJEME VÁM  ZA PODAROVANIE 

OBRAZOV, PRACOVNÉHO STOLA A ĎALŠÍCH KANCELÁRSKYCH POLIČIEK

Kolektív MŠ.  (MÁJ 2016)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                          Vianočný bazár chalaňovVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt VIANOCNY BAZAR CHALANOV JPG

Nezisková organizácia

 

Zo srdca ďakujeme Robovi Jakabovi a bazáru chalaňov za možnosť kúpiť nové postieľky do jednej z našich tried v materskej škole na Estónskej 7. Detičky tak snívajú svoje sladké sny v nových krásnych postieľkach. Cez projekt Darujte Vianoce sa nám podarilo vyzbierať peniažky aj na nové obliečky s detským motívom. Takže vždy po obede si detičky ľahnú do postieľok a pani učiteľka im prečíta rozprávku, ktorá ich odnesie do ríše snov...

Kolektív MŠ

 

 


 Ďakujeme všetkým tým, ktorí na portáli www.dakujeme.sk podporili finančnou čiastkou náš príbeh Škôlkárske sny. Aj vďaka Vám spí v našej škólke ďalšich 23 detí v nových postieľkach.

Patrí Vám moja  úcta , obdiv a vďaka.

Rozália Múčková